Nr Konta (PLN) : PKO BP PL 37 1020 1042 0000 8602 0120 5236

Nr Konta (USD): PKO BP PL 56 1020 1042 0000 8502 0494 2159

BIC SWIFT: BPKOPLPW

 

ELEOS

kontakt@eleospolska.pl

Al. Solidarności 52, 03-402 Warszawa

+48 517 346 585

30 sierpnia 2022

Adelka, Filip i Andrzej

Bracia i Siostry. Dziękujemy Wam za wsparcie naszych podopiecznych: Adelka, Filipa i p. Andrzeja. Każde z nich walczyło z ciężką chorobą. 

     Adelka, chora na SMA, zebrał 9 milionów i mogła zakupić "najdroższy lek świata". Dzisiaj dzięki rehabilitacji stara się żyć "normalnie".

     Filip, również chory na SMA (innego typu niż Adelka), zebrał niespełna 8 milionów. Przygotowano dla niego inny program leczenia. ufamy, że będzie on skuteczny.

     Pan Andrzej niestety kilka tygodni temu przegrał walkę z nowotworem. Niech dobry Bóg przyjmie jego duszę. Rodzinie składamy wyrazy współczucia.

 

     Wam Bracia i Siostry dziękujemy, że nie opuściliście naszych podopiecznych w ich walce. Dzięki Wam czuli, że nie są sami, że jest nadzieja. To bardzo wiele znaczy.  

 

      Powyższe zbiórki zakończyliśmy. Inne nadal trwają. Polecamy Waszej uwadze podopiecznych Domów Opieki w Hajnówce i Trześciance. W dniach jesieni swojego życia znaleźli oni schronienie w naszych domach. Nie są sami. Mają zapewnione posiłki, opiekę medyczną, możliwości aktywnego spędzania czasu i rozwijania zainteresowań. Nie jesteśmy wstanie jednak, ze względu na skromne środki, zadbać o stałe podnoszenie standardów Domów Opieki. Chcieli byśmy, ale remonty kosztują coraz więcej. Prosimy o Wasze ofiary. 

     Więcej informacji na ten temat znajdziecie w dziale "Aktualnie pomagamy".

 

     Nie zapominamy również o ofiarach wojny na Ukrainie. Organizujemy transporty darów na Ukrainę i do ośrodków pobytu uchodźczego w Polsce. Przeprowadziliśmy akcję letniego wypoczynku. Teraz czas pomyśleć o szkole. Na naszej stronie znajdziecie numer konta (w tym w zakładce "Aktualnie pomagamy" i w nagłówku) na które można przesłać dar na rzecz organizacji zajęć z j. polskiego dla Ukraińców w Polsce. Wystarczy przy przelewie dopisać "SZKOŁA".

     Dziękujemy.  

 

ELEOS POLSKA

wszelkie prawa zastrzeżone